Obavijest o nastavku obrazovanja u statusu redovitog učenika

REPUBLIKA HRVATSKA                                                                                           TREĆA EKONOMSKA ŠKOLA                                                                                            Trg J. F. Kennedyja 5                                                                                                  10000 Z A G R E B

Zagreb, 14.06.2017.

PREDMET:  Obavijest o nastavku obrazovanja u statusu redovitog učenika

- daje se,

Obavještavaju se učenici odnosno roditelji ili skrbnici malodobnog učenika da se zahtjevi za nastavak obrazovanja u četverogodišnjem strukovnom programu za zanimanje ekonomist u statusu redovitoga učenika mogu podnijeti zaključno do 05.srpnja 2017. godineZahtjevi se podnose putem preporučene poštanske pošiljke ili se predaju na urudžbeni zapisnik Škole na II. katu, svakim radnim danom u vremenu od 08,00 do 13,00 sati.

Uz pisani zahtjev za nastavkom obrazovanja potrebno je priložiti preslike prethodno stečenih razrednih svjedodžbi i svjedodžbe o završenom obrazovanju, a nakon što se učeniku odobri nastavak obrazovanja, dužan je u Školu dostaviti izvornike ili ovjerene preslike navedenih svjedodžbi.

Učenik može nastaviti obrazovanje za višu razinu kvalifikacije u roku od dvije godine od dana završetka trogodišnjeg obrazovnog programa.

Obrazovanje radi stjecanja više razine kvalifikacije može se nastaviti, u pravilu, unutar istoga obrazovnoga sektora u kojem je stečeno prethodno strukovno obrazovanje.

Obrazovanje može nastaviti učenik čiji prosjek ocjena svih razreda srednjeg strukovnog obrazovanja u prethodno završenom obrazovanju iznosi najmanje 3,50 zaokruženo na dvije decimale.

Ostvarivanje prava nastavka obrazovanja za višu razinu kvalifikacije uvjetuje se polaganjem razlikovnih odnosno dopunskih ispita koje određuje Nastavničko vijeće Škole.

Ravnatelj:

Mirko Kožul, prof.

objavio: Dijana Mlađenović   datum: 19. 6. 2017.