IZNIMNI REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA PROJEKTU „INSIDE TOURISM“

Treću ekonomsku školu predstavilo je deset učenika raspoređenih u pet timova, a radili su na slučajevima: Jadranka d.o.o, Ex-Alto  d.o.o te Istra Adventure d.o.o. uz vodstvo profesorice Marije   Meštrić. Dva tima su ušla u finale i osvojili 1. i 2. mjesto unutar svojih kategorija.

IZNIMNI REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA PROJEKTU „INSIDE TOURISM“

U suradnji sa Studentskom udrugom Ekonomskog fakulteta u Zagrebu Tourism Lab, naši učenici sudjelovali su na projektu pod nazivom Inside Tourism. Projekt Inside Tourism organizira se drugu godinu zaredom, a namijenjen je učenicima završnih razreda srednjih škola turističkog, ugostiteljskog i ekonomskog usmjerenja. Projektom se nastoji poboljšati suradnja između studenata, učenika i poduzeća u turizmu te potaknuti mlade na proaktivnost već od srednje škole.

Ispred naše škole sudjelovali su sljedeći učenici: Katarina Leko, Klaudia Ana Mamuza, Josipa Jakovljević, Tihana Lešnjak, Filip Milijan Ćutuk, Marin Družinec, Matija Grđan, Ante Pavić, Rok Radmanović i Nimai Špalj. Ukupno deset učenika raspoređeno je u pet timova, a radili su na slučajevima: Jadranka d.o.o, Ex-Alto d.o.o te Istra Adventure d.o.o.

Naši učenici pokazali su svoju marljivost i proaktivnost te predali vrlo zanimljiva i kreativna  rješenja prijavljenih poslovnih slučajeva. Rješenje dvaju od timova izabrano je među tri najbolja rješenja za određeno poduzeće te ušlo u finale natjecanja. U finale su ušli Marin Družinec, Matija Grđan, Rok Radmanović i Nimai Špalj te osvojili 1. i 2. mjesto unutar svojih kategorija. Osim priznanja za navedena postignuća učenici su osvojili i novčane nagrade.

Čestitamo nagrađenima i svim učenicima koji sudjelovali na projektu!

objavio: Dijana Mlađenović   datum: 9. 11. 2018.