Dragi prijatelji!

Ove godine nismo bili u mogućnosti organizirati Dan otvorenih vrata, a niti akcija „Dođi osmaš“ nije se održala iz već poznatih razloga. Stoga smo mi odlučili ponuditi nešto slično.

Potaknuti onom poznatom izrekom: „Kad ti život zatvori vrata, Bog ti otvori prozor“ J , dobili smo ideju da  otvorimo prozore svojih virtualnih učionica i pokažemo svima ono najbolje što smo radili u proteklom periodu. To je bilo probijanje kroz nepoznato, krčenje puta nepoznatim alatima u svako doba dana kroz svih sedam dana u tjednu, vrlo strpljivo, pazeći da sačuvamo pravo učenika na njihovo obrazovanje u ovim izuzetnim okolnostima. Uz njihovu suradnju nastajali su radovi koje s ponosom treba pokazati kao preporuku i dokaz dobrog i kvalitetnog rada u našoj školi i tako potaknuti vrijedne osmaše da se upišu u Treću ekonomsku školu.

Pogledajte priloge, uživajte u njima i budite od rujna dio ove kreativne, uspješne i prije svega vesele radne obitelji. Podijelite s nama svoje želje i ideje, dobru volju i ambicije na putu profesionalne izgradnje i uspjeha.

„ - ODGOVORNI SMO ZA ONO ŠTO RADIMO - “

Strukovni predmeti:

Komunikacijsko prezentacijske vještine